Slunečná 121: Bydlení plné světla a pohodlí

Slunečná 121

Vítáme vás na adrese Slunečná 121! Tento příjemný a slunný dům se nachází v klidné čtvrti a nabízí svým obyvatelům pohodlné bydlení s veškerým moderním vybavením. Přečtěte si více o naší lokalitě a proč je to tak skvělé místo k životu!

Popis bytu

Popis bytu:

Slunečná 121 je prostorný a světlý byt nacházející se v klidné části města. Byt disponuje velkou obývací halou, kuchyňským koutem s veškerým potřebným vybavením, ložnicí s pohodlnou manželskou postelí a moderním koupelnovým zařízením. Z obývací haly je přístup na balkon s výhledem do zeleně. Byt je plně zařízen a nabízí komfortní ubytování pro páry, rodiny i jednotlivce.

Dispozice

Dispozice bytu na adrese Slunečná 121 je ideální pro pohodlné bydlení. Nabízí se zde prostorný obývací pokoj propojený s kuchyní a jídelnou, dva samostatné pokoje vhodné jako ložnice nebo pracovny, moderně zařízenou koupelnu a oddělenou toaletu. K dispozici také budete mít praktickou předsíň s dostatečným úložným prostorem pro vaše věci. Celkově se jedná o velmi dobře promyšlenou dispozici, která splní nároky i náročnějších klientů.

Vybavení

Vybavení bytu na adrese Slunečná 121 je velmi moderní a funkční. Byt je plně zařízen nábytkem z kvalitních materiálů, který nabízí dostatek úložného místa. Kuchyňská linka je kompletně vybavena nejnovějšími spotřebiči, které usnadňují vaření a pečení. V obývacím pokoji se nachází pohodlná sedací souprava s televizorem a připojením k internetu. Velikost pokoje lze libovolně upravit podle potřeby a vkusu s pomocí rozkládacího stolu či dalšího nábytku. Ložnice je také plně zařízena, má dostatek úložného prostoru a postel s antialergickou matrací pro zajištění klidného spánku po celý den. Koupelna disponuje sprchou i vanou, všechny čistící prostředky jsou samozřejmostí. Celkové vybavení bytu na této adrese odpovídá moderním standardům pro pohodlné bydlení s veškerým komfortem.

Poloha bytu

Poloha bytu

Slunečná 121 se nachází v klidné oblasti na okraji města, přesto však velmi dobře dostupné. V okolí najdete veškerou občanskou vybavenost, od supermarketů a restaurací po školy a zdravotnická zařízení. Blízkost přírody umožňuje aktivní trávení volného času v krásném prostředí lesů a parků.

Okolí bytu

Okolí bytu

Slunečná 121 se nachází v atraktivním okolí plném přírodních krás a kulturních památek. V okolí najdete rozmanité možnosti pro volnočasové aktivity, jako jsou cyklistické trasy, turistické stezky nebo sportovní areály. Navštivte také nedaleký park s historickými budovami a zelenými plochami ideálními k relaxaci a piknikům. Pokud máte rádi kulturu, potěší vás blízkost divadel, kin a muzeí. Všechny tyto skvělé aktivity jsou doslova za rohem od vašeho nového bytu na adrese Slunečná 121.

Závěr: Slunečná 121 - více než jen adresa, ale místo plné slunce, radosti a pohody.

Publikováno: 24. 05. 2023

Kategorie: bydlení

Autor: Tereza Němčická

Tagy: slunečná 121 | adresa