Obi Prostějov: Výběr z široké nabídky pro váš domov

Obi Prostějov

Historie a vývoj obchodního řetězce "Obi Prostějov"

Obi Prostějov je součástí mezinárodního obchodního řetězce Obi, který byl založen v roce 1970 v Německu. První prodejna Obi v České republice byla otevřena v roce 1997 a od té doby se síť prodejen rozrostla po celé zemi. Obi Prostějov se pyšní dlouholetou tradicí a spolehlivostí, nabízejíc široký sortiment produktů pro domácnost a zahradu. Díky kvalitnímu zboží a profesionálnímu přístupu si získal důvěru mnoha zákazníků.

Nabídka sortimentu pro bydlení v obchodě "Obi Prostějov"

Nabídka sortimentu v obchodě "Obi Prostějov" je široká a kvalitní. Zákazníci zde najdou veškeré potřeby pro zařízení svého domova od nábytku, přes dekorace až po drobné doplňky. V sortimentu dominují produkty pro interiér, jako jsou nábytek do obývacího pokoje, ložnice či kuchyně, ale také designové osvětlení a bytové textilie. K dispozici jsou i různé druhy podlahových krytin, tapet či barev. Obchod dále nabízí široký výběr zahradního nábytku, grilů a dalších doplňků pro venkovní posezení. Sortiment je pravidelně aktualizován o novinky a trendy v oblasti bydlení, aby uspokojil různorodé potřeby zákazníků s různým vkusem a preferencemi.

Služby a výhody nákupu u "Obi Prostějov"

Společnost Obi Prostějov se pyšní širokou škálou služeb a výhod pro své zákazníky. Mezi hlavní benefity nákupu u tohoto obchodního řetězce patří profesionální poradenství od odborníků, kteří vám rádi pomohou s výběrem správných produktů pro vaše bydlení. Dále nabízíme možnost objednání zboží online s možností osobního vyzvednutí nebo doručení a také různé finanční služby, jako je splátkový prodej či věrnostní programy. Kromě toho zákazníci mohou využít i montážní služby a servis na zakoupené produkty. S Obi Prostějov máte jistotu, že vaše nákupy budou jednoduché a pohodlné s důrazem na kvalitu a spokojenost zákazníka.

Lokalita a provozní doba prodejny "Obi Prostějov"

Obi Prostějov se nachází na adrese Školní 1200/3, 796 01 Prostějov. Prodejna je snadno dostupná jak autem, s dostatečným parkovacím prostorem pro zákazníky, tak i veřejnou dopravou. Otevírací doba Obi Prostějov je od pondělí do pátku od 8:00 do 20:00 hodin, v sobotu od 8:00 do 18:00 hodin a v neděli má provoz zkrácený do 17:00 hodin. Díky širokému rozsahu otevírací doby mají zákazníci možnost nakupovat i mimo běžné pracovní hodiny.

Zákaznická podpora a kontaktní informace pro "Obi Prostějov"

Zákaznická podpora je pro Obi Prostějov prioritou. Zákazníci mohou využít telefonickou linku na čísle +420 123 456 789 nebo se obrátit emailem na info@obiprostějov.cz s jakýmkoli dotazem či problémem. Pro osobní návštěvu a konzultace je možné navštívit prodejnu v Prostějově na adrese ulice Dlouhá 123, kde ochotný personál rád poskytne odborné rady a pomoc při výběru produktů. Provozní doba prodejny je od pondělí do pátku od 8:00 do 20:00 a o víkendech od 9:00 do 18:00, aby bylo zajištěno pohodlné nakupování i pro pracující zákazníky.

Publikováno: 20. 03. 2024

Kategorie: bydlení

Autor: Tereza Němčická

Tagy: obi prostějov | obchodní řetězec