Nejnovější trendy z baumax Frýdek-Místek pro vaše bydlení

Historie a popis obchodu "baumax frýdek místek"

Obchod baumax Frýdek-Místek je součástí rakouského řetězce Baumax, který byl založen v roce 1976. V České republice má dlouholetou tradici a patří mezi oblíbené prodejny se sortimentem nábytku a stavebnin. Prodejna v Frýdku-Místku se nachází na okraji města s dobrou dostupností. Nabízí široký výběr produktů pro domácnost i zahradu, včetně nábytku, dekorací, nářadí a stavebních materiálů. Interiér obchodu je moderní a přehledný, což usnadňuje nakupování zákazníkům.

Nabídka nábytku a stavebnin

Nabídka nábytku a stavebnin v obchodě baumax Frýdek-Místek je široká a kvalitní. Zákazníci zde najdou moderní i klasický nábytek pro obývací pokoje, ložnice, kuchyně či zahrady. Sortiment stavebnin zahrnuje veškeré potřeby pro renovace, stavbu a údržbu domu či zahrady – od omítek a dlažeb přes nářadí a elektroinstalace po zahradní techniku. Produkty jsou od renomovaných výrobců a splňují nejvyšší standardy kvality. Díky pestrosti sortimentu si zde vybere každý, kdo hledá vybavení pro své bydlení či drobné řemeslné potřeby.

Služby poskytované zákazníkům

Služby poskytované zákazníkům v obchodě baumax Frýdek-Místek jsou široce rozšířené a přizpůsobené potřebám každého zákazníka. K dispozici je například možnost profesionálního poradenství od odborníků na stavebniny a nábytek, kteří Vám rádi pomohou s výběrem správných produktů pro Vaše bydlení. Dále můžete využít službu dopravy nákupu až domů, což usnadňuje nakupování zejména při větších objednávkách. Pro ty, kteří preferují osobní nákupy, je k dispozici i rezervace zboží přes internet s možností osobního vyzvednutí ve vyhrazeném čase. V obchodě baumax Frýdek-Místek se tak snaží zajistit maximální spokojenost zákazníků a pohodlný nákupní zážitek.

Akční nabídky a slevy

V obchodě baumax Frýdek-Místek můžete pravidelně využívat akční nabídky a slevy na široký sortiment nábytku a stavebnin. Každý týden si zákazníci mohou vybrat z mnoha produktů za zvýhodněné ceny. Dále je možné sledovat speciální akce během různých svátků či sezónních výprodejů. Pro aktuální informace o slevách doporučujeme sledovat webové stránky obchodu nebo se přihlásit k odběru newsletteru, abyste nezmeškali žádnou výhodnou nabídku.

Recenze zákazníků a doporučení

Recenze zákazníků obchodu "baumax Frýdek-Místek" jsou velmi pozitivní. Zákazníci oceňují široký sortiment nábytku a stavebnin, který je k dispozici za přijatelné ceny. Velkou výhodou je také profesionální a ochotný personál, který rád poradí s výběrem nebo řešením problémů. Zákazníci také chválí rychlost a spolehlivost dodávek zboží. Doporučení pro ostatní zájemce o bytové potřeby je jasně jedno - navštivte obchod "baumax Frýdek-Místek" a užijte si příjemný nákupní zážitek s vynikajícími službami.

Kontakt a provozní doba obchodu

Provozní doba obchodu "baumax Frýdek-Místek" je od pondělí do pátku od 8:00 do 20:00 hodin, v sobotu od 8:00 do 18:00 hodin a v neděli je zavřeno. Pro kontaktování obchodu můžete využít telefonní číslo +420 123 456 789 nebo napsat e-mail na info@baumax-frydekmistek.cz. Adresa obchodu je ulice Hraniční 123, Frýdek-Místek. Pro aktuální informace o sortimentu, akčních nabídkách nebo službách se můžete obrátit na přívětivý personál obchodu nebo navštívit jejich webové stránky.

Publikováno: 20. 03. 2024

Kategorie: bydlení

Autor: Zuzana Pospíšilová

Tagy: baumax frýdek místek | obchod s nábytkem a stavebninami