Exkluzivní nabídka: Prodej bytu v Pardubicích - Nový domov na dosah!

Prodej Bytu Pardubice

Výhody bydlení v Pardubicích

Pardubice, jako historické město s bohatou kulturní scénou a širokým spektrem volnočasových aktivit, nabízí svým obyvatelům skvělé podmínky pro život. Město se pyšní zachovalými památkami, jako je Pardubický zámek nebo renesanční radnice. Díky své poloze v blízkosti přírodních rezervací a řeky Labe poskytuje Pardubice ideální prostředí pro milovníky outdoorových aktivit. Místní gastronomie láká svou pestrou nabídkou tradičních pokrmů a moderních restaurací. S dobrou dopravní dostupností a rozvinutou infrastrukturou je Pardubice atraktivní destinací pro bydlení pro rodiny i jednotlivce.

Popis nabízeného bytu

V prodeji je prostorný a moderně zařízený byt 3+1 v klidné části Pardubic. Byt se nachází ve druhém patře novostavby s výtahem a má celkovou plochu 80 m2. Disponuje dvěma ložnicemi, obývacím pokojem propojeným s kuchyní a jídelnou, koupelnou s vanou a samostatným WC. K bytu náleží také balkon s výhledem do zeleně. Interiér je vkusně zařízen v moderním stylu s důrazem na funkcionalitu a komfort. Součástí prodeje jsou také parkovací místo a sklepní kóje. Tento byt nabízí ideální kombinaci prostoru, klidného bydlení a snadné dostupnosti veškeré občanské vybavenosti.

Lokalita a okolí

Pardubice jsou malebné město východně od Prahy, známé svou bohatou historií a klidným životním stylem. Nabízí skvělou dostupnost veřejné dopravy, širokou škálu obchodů, restaurací a kulturních zařízení. Navíc se můžete těšit na krásné procházky kolem řeky Labe nebo v nedalekém Pardubickém zámku. V okolí najdete také sportovní centra, cyklostezky a přírodní rezervace, ideální pro aktivní odpočinek. Pardubice jsou skvělým místem pro ty, kteří hledají klidné a přitom dobře dostupné bydlení s bohatými možnostmi trávení volného času.

Cena a financování

Cena tohoto exkluzivního bytu v Pardubicích je stanovena na 3 450 000 Kč. Tato částka zahrnuje veškeré náklady spojené s koupí nemovitosti, včetně provize realitní kanceláře. Pro zajištění financování lze využít hypoteční úvěr od renomovaných bankovních institucí s možností sjednání výhodných podmínek dle individuální situace klienta. Důležité je mít připravený dostatečný finanční obnos na pokrytí akontace a dalších případných poplatků spojených s převodem nemovitosti. Pro bližší informace ohledně financování či konkrétní ceny se obraťte na naše odborné poradce prostřednictvím uvedených kontaktních údajů.

Kontaktní informace a prohlídka

Pro více informací o tomto exkluzivním bytě v Pardubicích a možnosti jeho financování neváhejte kontaktovat realitní kancelář Pardubice Reality s.r.o. na telefonním čísle +420 123 456 789 nebo prostřednictvím e-mailu info@pardubicereality.cz. Prohlídku tohoto moderního a prostorného bytu si můžete domluvit přímo s makléřem na uvedených kontaktech. Nezmeškejte tuto jedinečnou příležitost získat nový domov v krásném městě Pardubice!

Publikováno: 19. 03. 2024

Kategorie: bydlení

Autor: Vladislav Kopecký

Tagy: prodej bytu pardubice | nabídka prodeje bytu v pardubicích